€ 6.08 GBP/godz

Praca Anglia pomocnik przy produkcji mięsnej Hull bez doświadczenia

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Hull
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 września 2013 19:14

Zakład przetwórstwa mięsnego poszukuje pomocnika przy produkcji mięsnej. Oferta pracy w Anglii w Hull przy pakowaniu i produkcji. Pracodawca nie wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji mięsnej

Miejsce: Hull

Wynagrodzenie: 6.08 GBP/godz

Zadania:

  • Głównymi zadaniami w pracy na tym stanowisku będzie wykonywanie prac pomocniczych na produkcji. Należą do nich pakowanie czy kontrola jakości produktów mięsnych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracach na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • istnieje możliwość w pracy ponad podstawowe godziny
  • pracę w godzinach 6-18
  • pomoc przy relokacji

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesłanie Życiorysu z dopiskiem „Pomocnik w zakładzie przetwórstwa mięsnego” na adres:
praca.katowice@gigroup.com.pl
źródło: http://ofertypracyanglia.pl/annoucements/show/8881/pomocnik-w-zakladzie-przetworstwa

Nr ogł.: 6175224937038a15

1 odpowiedź aby “Praca Anglia pomocnik przy produkcji mięsnej Hull bez doświadczenia”

  1. Polsko-Ukraińska spółka oferuje wyspecjalizowanych pracowników z Ukrainy i Mołdawii. Zajmujemy się legalizacją pobytu oraz wydawaniem pozwoleń na pracę.
    Zapraszam do współpracy

    APG Sp.Zo.O. Krakow